نپسندیدن کالا

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”نپسندیدن کالا” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” el_class=”shorter”][vc_separator color=”custom” gap=”tall” gradient=”yes”][vc_accordion][vc_accordion_tab title=”مربوط به کالا”][vc_column_text]در برانیکو با خیالی راحت کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید! چرا؟

اگر به هر دلیلی از انتخاب خود راضی نبودید یا شرایط خانه و فضای شما مناسب کالای انتخابیتان نیست میتوانید تا ۳ روز آن را به ما بازگردانید و ما بدون هیچ گونه نارضایتی آن را از شما پس میگیریم. دلیل این امر هم صداقت شما در ارتباط با ماست که ما از این امر خوشنود و خرسندیم.

در صورتی که تمایل به بازگشت کالا را دارید با متخصصان ما تماس بگیرید تا شما را در بسته بندی راهنمایی کرده و اطلاعات بازگرداندن وجه شما را دریافت کنند. از لحضه دریافت جنس مرجوعی حداکثر تا ۱۲ ساعت پول شما را به شیوه ای که مد نظرتان است به حسابتان باز میگردانیم.

  • توجه داشته باشید که فقط هزینه حمل و نقل کالا از مبلغ واریزی کسر میگردد.
  • استفاده از این خدمات برای برخی محصولات در شهرستان ها ممکن نیست،برای اطلاع از جزییات با متخصصان ما تماس حاصل نمایید
  • *** اگر کالایی به هر دلیلی با آنچه در سایت ارائه شده و شما سفارش داده اید مغایرت داشت آن را بدون دریافت هیچ گونه هزینه حتی هزینه حمل و نقل برای شما تعویض مینماییم ***

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][vc_empty_space height=”22px”][vc_separator color=”custom” gap=”tall” gradient=”yes”][/vc_column][/vc_row]