گل برگ ماگنولیا سنجدی دو شاخه

گل ماگنولیا شکوفه شیری برگ حنایی دو شاخه ای به گلدان جلوه ای شیک و خاص می بخشد. وقار این گل گرمسیری به همراه یک گلدان وزین یکی از بهترین گزینه ها برای خانه های لوکس کلاسیک و یا مدرن می باشد

40,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

مقایسه

توضیحات

گل برگ ماگنولیا سنجدی دو شاخه

گل برگ ماگنولیا سنجدی دو شاخه به گلدان جلوه ای شیک و خاص می بخشد. وقار این گل گرمسیری به همراه یک گلدان وزین یکی از بهترین گزینه ها برای خانه های لوکس کلاسیک و یا مدرن می باشد. گل مصنوعی ماگنولیا که در برانیکو عرضه می شود به همراه برگ و غنچه آن است که هم آن را طبیعی تر جلوه می دهد و هم دیگر نیازی به تهیه فیلر و برگ های اضافی برای تزیین گلدان آن نیست.

درباره ماگنولیا:

ماگنولیا درختی همیشه سبز و بسیار بزرگ از خانواده مگنولیاسه میباشد که بومی جنوب شرقی آمریکا میباشد.این گیاه در ویرجینیای جنوبی تا فلوریدای مرکزی و از غرب تا شرق تگزاس و اوکلاهما دیده میشود و به علت گلهای بزرگ سفید رنگ و بسیار زیبا و معطری که دارد در سراسر جنوب شرقی آمریکا به عنوان درخت زینتی بسیار محبوب شناخته میشود.هر برگ دو سال روی درخت می‌ماند. گلها درشت، به رنگ سفید، شیری، معطر، به قطر ۲۰ـ ۱۵ سانیمتر، دارای سه کاسبرگ گلبرگ مانند و ۷ـ۶ گلبرگ می‌باشند که بتدریج از خردادماه تا آخر تابستان ظاهر می‌شوند. میوه آن تخم مرغی شکل و کرکدار بوده و در فصل پاییز دانه‌های قرمز رنگ از درون میوه خارج می‌شوند. حداکثر ارتفاع درخت ۲۴ و گستردگی آن به ۱۰ متر می‌رسد. از سن ۱۵ سالگی و گاهی بسیار زودتر شروع به گلدهی میکند.ارتفاع این درخت همیشه سبز به ۲۷ متر میرسد و ۸ متر گستردگی آن میباشد و ۲۰ تا ۵۰ سال زمان مورد نیاز است تا درخت به ارتفاع نهایی خود برسد.این درخت چوبی سخت و سنگین دارد و برای ساختن مبلمان، پالت چوبی و روکش مورد استفاده قرار می گیرد.تنه این درخت هرمی شکل میباشد.برگهای این درخت ساده و تخم مرغی شکل و به رنگ سبز تیره هستند هر برگ دو سال روی درخت می‌ماند. گلها درشت، به رنگ سفید، شیری، معطر، به قطر ۲۰ـ ۱۵ سانیمتر، دارای سه کاسبرگ گلبرگ مانند و ۷ـ۶ گلبرگ می‌باشند که بتدریج از خردادماه تا آخر تابستان ظاهر می‌شوند.

گل برگ ماگنولیا سنجدی دو شاخه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گل برگ ماگنولیا سنجدی دو شاخه”