گلدان سفید پارچی لعاب زیر خاکی

گلدان سفید پارچی مدل لعاب زیر خاکی مدرن یکی از متولدین هنر مدرن در دنیای صنعتی است که با به وجود آمدن شیوه های نوین تولید امکان حضور کالاهایی تزیینی با دوام اما با ظاهری شکننده و فرسوده را برای خانه های امروزی ممکن کرده است.

80,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

مقایسه

توضیحات

گلدان سفید پارچی لعاب زیر خاکی

گلدان سفید پارچی لعاب زیر خاکی یکی از متولدین هنر مدرن در دنیای صنعتی است که با به وجود آمدن شیوه های نوین تولید امکان حضور کالاهایی تزیینی با دوام اما با ظاهری شکننده و فرسوده را برای خانه های امروزی ممکن کرده است. تضاد به وجود آمده در ترکیب خانه های شیک مدرن و فوق مدرن با تن های رنگی یکدست و یا خنثی با این نوع از عناصر تزیینی جلوه ای خاص به آنها می بخشد. این سبک دکوراسیون هم کلیت خشک و یکدست خانه های فوق مدرن را تنوع می بخشد و با ایجاد تضاد خود و فضای اطرافش را جلوه گر می کند و هم در خانه هایی با دکوراسیون های رنگی و بعضا سنتی جایگاه خود را دارد به نحوی که در این خانه ها با ایجاد هارمونی به افزایش کیفیت محیط کمک به سزایی می کند.

ساخت این سبک ظروف فرایند پیچیده ای را طی می کند که باعث می شود در عین وجود ظرافت و تنوع ساخت از کیفیت بالا و دوام قابل قبولی برخوردار باشند. عامل اصلی که این ظروف را از سایر عناصر دکوری متمایز می کند لعاب خاص آنهاست که در اصل در چند مرحله به عمل می آید. در مرحله اول لعاب کلی با ترکیب رنگی خاص و به صورت تصادفی در نقاط خاص به وجود می آید و سپس تحت تنش های محاسبه شده و دقیق قرار می گیرند که باعث به وجود آمدن ترک های ریز و مویی در سر تا سر لعاب ظرف می شود، سپس طی یک فرایند مقاوم سازی تنش های به وجود آمده مهار شده و مقاوم سازی می شوند به این صورت که هم عمق آنها جوش می خورد و هم به روی سطح لعاب یک لایه میکرونی مجددا لعاب شده که مقاومت و دوام لعاب و ظرف را تضمین می کند.

نکته ای که قابل توجه است اینجاست که به دلیل پروسه خاص تولید تقریبا خروجی فرایند در هیچ کدام از دو محصول عینا شبیه به هم نیست و می توان گفت که از نقطه نظری هر یک از محصولات تولید شده به این روش منحصر به فرد و تک می باشند

توضیحات تکمیلی

ابعاد 21 x 21 x 23 cm
جنس

سرامیک لعاب شده

کشور سازنده

چین

نگهداری و ظاهر

با دستمال نرم و شوینده های رایج تمییز گردد

موارد استفاده

گلدان
دکوری تزیینی

زمان تحویل

۵-۷ روز کاری در تهران

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گلدان سفید پارچی لعاب زیر خاکی”