حراج!

مبل ال وی آی پی جاسمین

ست 6 نفره یاس : با تغییر رویکرد زندگی و پیشرفت جوامع انسانی تقاضای استفاده از مبلمان چه در محیط های مسکونی و یا محیط های کاری بیشتر شده است پس باید طراحی دکوراسیون منزل طوری باشد تا افراد حس بهتری از حضور در محیط داشته باشند.

16,450,000 تومان 16,280,000 تومان

مقایسه

توضیحات

مبل ال وی آی پی جاسمین

مبل ال وی آی پی جاسمین: با تغییر رویکرد زندگی و پیشرفت جوامع انسانی تقاضای استفاده از مبلمان چه در محیط های مسکونی و یا محیط های کاری بیشتر شده است پس باید طراحی دکوراسیون منزل طوری باشد تا افراد حس بهتری از حضور در محیط داشته باشند.
برای داشتن دکوراسیون زیبا و دلنشین محیط خانه خود نیازی به مبلمان گرانقیمت و گرانبها نداریم و میتوانیم با هزینه بسیار کم و انتخاب مبلمان مناسب محیطی آرام و جذاب برای خود فراهم کنیم.
در حالت کلی مبلمان نقش اساسی در طراحی دکوراسیون خانه دارد و با طراحی خلاقانه و چیدمان صحیح میتوانیم به نتیجه ای ایده آل از محیط خود برسیم.
انتخاب مبلمان و طراحی آن به نوع محیط و متراژ و روشنایی منزل بستگی دارد و براساس آن میتوانیم مبلمان چرمی ، چوبی،استیل، راحتی و رسمی انتخاب کرد که ویژگی های هرکدام منحصر به فرد است به عنوان مثال مبلمان ال شکل  مبلمانی کاربردی است که با قرارگرفتن کنار دیوار فضای زیادی را در نشیمن در اختیار شما قرار میدهد و براساس کاربرد آن میتوانید آن را تغییر مکان دهید و متناسب با آن رنگ مبلمان و دیوار پشت آن را ست کنید.
یکی از نکته های مهم در سازماندهی فضا شیوه های زندگی فردی است برای طراحی در بخش مبلمان باید نیاز خودمان را از چیدمان مبل در فضا بدانیم و با توجه به شناسایی این نیازها میتوان اوج خلاقیت خود را به نمایش گذاشت و با استفاده از لوازم تزئینی و کاربردی فضای خانه را طراحی کنیم.
در اکثر خانه های ایرانی با توجه به پایین آمدن متراژبناها در انتخاب مبل خود باید دقت کافی داشته باشیم زیرا چیدمان مبلمان مدرن و لوکس در پذیرایی و نشیمن تاثیر زیادی در بزرگ و یا کوچک نشان دادن خانه دارد.
باید تلاش کنیم تا با افزایش آگاهی در این زمینه و رعایت نکات ضروری چیدمانی مناسب با روحیات و سلیقه فرد داشته باشیم. در طراحی دکوراسیون مبلمان تمامی موارد گفته شده در کنار هم یک سازماندهی فضایی را شامل میشود که هدف حفظ آرامش و خرسندی از فضا را شامل میشود.

مبل ال وی آی پی جاسمین

توضیحات تکمیلی

ابعاد 240 x 310 x 78 cm
متراژ پارچه

با دو مکمل جدا شونده 2 نفره در مجموع 20 متر

توضیحات پارچه

تمامی پارچه های موجود در تصاویر نمونه می باشند ، در صورت انتخاب برای نهایی کردن و انتخاب پارچه ، واحد پشتیبانی با شما تماس حاصل خواهد کرد و نیز این مدل امکان تهیه پارچه توسط مشتری را دارا می باشد.

قیمت بدون پارچه

3،300،000 تومان

مصالح استفاده شده

چوب،فلز،فوم،اسفنج

کلاف مبل (سازه)

چوب و پروفیل فلزی

مشخصات تخصصی سازه

تخته چند لایی

نحوه اتصالات

پیچ و مهره

سازه نشیمن

کش

مشخصات تشک کف

فوم سرد و اسفنج 40 کیلویی

مشخصات تشک پشت

فوم سرد و پروفیل فلزی

مشخصات دسته

فوم سرد

محتوی کوسن

ویسکوز

یراق

جک خلبانی کوتاه

کشور سازنده یراق

ترکیه

جنس پایه

چوب روسی

نحوه اتصال پایه به سازه

پیچ،مهره

رنگ پایه

گردویی

نوع پارچه پیش فرض

چرم پارچه

کاوری بودن پارچه

در تشک پشت ،دسته و کوسن

مدت ضمانت

30 ماه

خدمات پس از فروش

مادام العمر

توضیحات بیشتر

تخت خواب شو و سیستم صوتی

دیدگاهها

  1. aliu

    جالب به نظر میاد

دیدگاه خود را بنویسید

شما شاید این را هم دوست داشته باشید