حراج!

شمع با چراغ ال ای دی شش تایی

شمع های کوچک با چراغ ال ای دی شش تایی جایگزین مناسبی برای شمع های رایج سوختی است از این رو که این شمع عینا مثل یک شمع سوختی سنتی تالالوی نور شمع را به نمایش می گذارد

36,000 تومان 29,000 تومان

مقایسه

توضیحات

شمع با چراغ ال ای دی شش تایی

شمع با چراغ ال ای دی شش تایی جایگزین مناسبی برای شمع های رایج سوختی است از این رو که این شمع عینا مثل یک شمع سوختی سنتی تالالوی نور شمع را به نمایش می گذارد با تمام جزییات آن،از گرمای رنگ نور ال ای دی تا پلک زدن نور شمع همه و همه همانند شمع واقعی اجرا می شود،در ضمن بدنه نیز از پارافین ساخته شده پس پخش نور در آن نیز همانند شمع های سوختی سنتی است.

نکات کلی راجع به شمع:

از شَمع یا به فارسی سپندار، به‌ عنوان یک منبع نور و گاهی برای تولید گرما استفاده می‌شود و شامل یک ریسمان یا یک فتیلهٔ جاسازی‌شده و یک توده جامد از سوخت (معمولاً موم) است. امروزه بیشتر شمع‌ها از پارافین ساخته می‌شوند.پیش از ظهور برق، شمع و چراغ‌های نفتی برای روشنایی استفاده می‌شدند. اما امروزه از شمع برای روشنایی اضطراری در هنگام قطع برق و یا برای ایجاد یک محیط رمانتیک و شاعرانه و در مراسم مذهبی نیز استفاده می‌شود.شمع معطر در عطردرمانی کاربرد دارد.

شمع مومی را برای اولین بار فنیقی‌ها اختراع کردند. در قرن هجدهم شمع از روغن بالن ساخته می‌شد و چون روشنایی این شمع که معروف به شمع کافوری بود قابل قبول و ثابت بود، بعدا به عنوان واحد روشنایی انتخاب گردید. در سال ۱۸۲۳ شمع‌های گچی و پارافینی نیز به بازار آمدند سازندگان این دو شمع دو مخترع فرانسوی به نام سیمونن و مانژو نام داشتند.

شمع در ادیان مختلف

  • در مسیحیت، از شمع هم به‌منظور عبادت و هم برای دکوراسیون و تزئین استفاده می‌شود.
  • در یهودیت، جمعه‌شب‌ها دو عدد شمع، پیش از برگزاری جشن شبات روشن می‌شوند.
  • تقریباً در تمام خانه‌های هندو، لامپ‌ها روزانه و گاهی قبل از یک محراب روشن هستند. در بعضی از خانه‌ها لامپ‌ها یا شمع‌ها در زمان طلوع و در برخی خانه‌های دیگر، دو بار در روز (زمان طلوع و غروب) روشن می‌شوند.

توضیحات تکمیلی

ابعاد 4 x 4 x 4 cm
جنس

پارافین

کشور سازنده

چین

موارد استفاده

دکوری تزیینی روشنایی

زمان تحویل

۵-۷ روز کاری

دیدگاهها

  1. atena

    خیلی قیمت ها خوب است

دیدگاه خود را بنویسید

شما شاید این را هم دوست داشته باشید