IMG_3979 (2)
IMG_39791112IMG_3989

آویز حبابی ست سه تایی مشکی رنگ مقعر

آویز حبابی ست سه تایی کرمی رنگ مقعر را می توان در محیط های مختلف خانه و محل کار مورد استفاده قرار داد که این امر آن را به یکی از پر طرفدار ترین عناصر دکوراتیو در عین سادگی اش تبدیل می کند

۶۵,۰۰۰ تومان

مقایسه

توضیحات

آویز حبابی ست سه تایی مشکی رنگ مقعر

آویز حبابی ست سه تایی مشکی رنگ مقعر را می توان در محیط های مختلف خانه و محل کار مورد استفاده قرار داد که این امر آن را به یکی از پر طرفدار ترین عناصر دکوراتیو در عین سادگی اش تبدیل می کند. این آویز که از جنس حباب شیشه ای ساخته شده است را می توان در خانه به سقف و دیوار متصل کرد و در فضاهایی همچون حال و پذیرایی،بالای کانتر آشپزخانه،جلوی پرده و حتی داخل سرویس بهداشتی استفاده کرد. سادگی نصب و نقش پذیری دکوراتیو آن در خانه سبب می شود که بتوان در طول زمان با همین عنصر واحد و ترکیب کردن آن در فضاهای مختلف هر بار روحی تازه به گوشه ای از خانه بخشید.

این حباب های زینتی را می توان به تنهایی ، به همراه وارمر ، گل و حتی اسانس های معطر استفاده کرد. روشن کردن وارمر های معمولی و یا ال ای دی داخل آنها به این دکورهای کوچک و دوست داشتنی جلوه ای خاص می بخشد به این نحو که به دلیل مقعر بودن فرم داخلی آن باعث انعکاس و افزایش حجم نور داخل حباب می گردد ، در حقیقت عملکرد آن مثل کاسه منعکس کننده چراغ های جلوی اتومبیل می باشد.

نکته قابل توجه در مورد این ست قابلیت ترکیب پذیری و تنوع آن داخل خود مجموعه است به نحوی که می توان هر حباب را با دیگر حباب ها هر دفعه به نحوی جدید ترکیب کرد ، بند آویز آن ها را کوتاه یا بلند کرد و فواصل قرار گیری آنها نسبت به یکدیگر را تغییر داد. حتی می توان با به کاربردن کمی ذوق و سلیقه بند آویز آنها را با توجه به اقلیم فضا تزیین کرد تا خاص محیط شما باشند و کاملا منحصر به فرد. و نیز می توان با تهیه یک یا چند ست دیگر از این مجموعه در رنگ های دیگر حتی به تنوع رنگ مجموعه افزود.

Additional information

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آویز حبابی ست سه تایی مشکی رنگ مقعر”