IMG_0138 (2)
IMG_0138IMG_0142-2 copy

آجیل خوری کوچک ست زرد شیشه ای

آجیل خوری کوچک ست زرد شیشه و برنزی لوکس یکی از آن دسته قطعات هنری ای است که می تواند به سادگی هر چه تمام زینت بخش گوشه ای از خانه شما گردد و با طرح ساده و لوکس خود جلوه ای تازه با خانه بخشد.

۹۰,۰۰۰ تومان

مقایسه

توضیحات

آجیل خوری کوچک ست زرد شیشه ای

آجیل خوری کوچک ست زرد شیشه ای یکی از آن دسته قطعات هنری ای است که می تواند به سادگی هر چه تمام زینت بخش گوشه ای از خانه شما گردد و با طرح ساده و لوکس خود جلوه ای تازه با خانه بخشد. طرح های ترسیم شده این قطعه هنری بر بدنه شیشه حک شده و باعث دوام هرچه بیشتر آن می گردد. لازم به ذکر است که این طرح های نقش بسته بر دیواره آباژور با نقوش آب طلا کاری شده ارزش آن را دو چندان می کند.

ظروف دکوری شیشه و برنزی از قدیم الایام زینت بخش خانه های اعیانی بوده و هستند.در گذشته این ظروف فقط در قصر پادشاهان و عمارت های آنان زینت بخش فضا بود اما با گذشت سالیان این نوع ظروف وارد دربار های مدرن شد و پس از آن جایگاهی عمیق در دکوراسیون حکومت ها پیدا کرد. با ورود به دنیای صنعتی این هنر با صنعت در هم آمیخته شد و امکان تولید انبوه آن باعث شد تا طبقه بالای جامعه نیز از این هنر و صنعت در خانه های خود استفاده کنند. شایان ذکر است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی های ساخت برنز و نیز شیشه،کیفیت و دوام و ظرافت بیشتری با محصولات شیشه و برنزی عجین شده.

از سایر ویژگی های این محصول به قابلیت گسترش پذیری آن میتوان اشاره کرد به این معنا که با تهیه کردن هر قطعه می توان دیگر المان های دکوراسیون را نیز تهیه کرد و با آن ست کرد. این ویژگی سبب می شود که بسیاری از خانواده ها مخصوصا برای تهیه جهیزیه های لوکس افدام به خرید این محصولات هنری و در عین حال ارزشمند نمایند زیرا که محصولات شیشه و برنزی سه ویژگی ارزشمند و اساسی دارند که اولی ارزشمند بودن خود محصول و حفظ آن ارزش در طول زمان،ست شدن آن تقریبا با هر چیدمان و خانه ای و در نهایت قابلیت نسبی تهیه تمام لوازم دکوری خانه از آنها است.

اطلاعات بیشتر

ابعاد 15 x 13 x 9 cm
جنس

شیشه

کشور سازنده

هنگ کنگ(چین)

سفارش ساخت/کشور اصلی سازنده

بلژیک

نگهداری و ظاهر

رنگ غالب بدنه از داخل شیشه است و آسیب پذیری آن حداقلی است و نقوش و طلاکوب آن بر روی بدنه نقش بسته که برای تمییز کردن آن آب و دستمال نرم کافی است.برنز به کار رفته را نیز میتوان به همین نحو تمییز کرد.

موارد استفاده

دکوری تزیینی
ظرف تنقلات
گلدان کوچک

دیدگاهها

  1. :

    خوشکله
    من اینو توی گلدن دیزاین دیده بودم .
    ایاقیمت تاتون یکیه؟

دیدگاه خود را بنویسید