تضمین اصل بودن

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”تضمین اصل بودن” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” el_class=”shorter”][vc_separator color=”custom” gap=”tall” gradient=”yes”][vc_accordion][vc_accordion_tab title=”ضمانت کالا”][vc_column_text]کالاهای ارائه شده در وبسایت برانیکو همه از ضمانت اصالت بهره می برند.

در مشخصات هر کالا کشور سازنده ذکر شده و حتی در برخی موارد قید شده که سفارش ساخت یا اصالت برند مربوط به کدام کشور است.

در برخی موارد به دلیل صرفه قیمت برای خریدار کالاهای های کپی را ارایه نموده ایم و مستقیما در مشخصات ذکر کرده ایم ، اما به هیچ عنوان کالایی را جای دیگری یا برند خاص غیر از آنچه هست به مشتری عرضه نمیکنیم.

لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

ما در برانیکو سعی میکنیم تا آنجا که کیفیت و قیمت اجازه می دهد از کالاهای ایرانی برای شما دستچین کنیم تا علاوه بر صرفه قیمت از خدمات پس از فروش بهینه استفاده کنید و نیز حمایت خود و مردم کشور از تولید ملی را نشان دهیم.

تمامی کالاهای ارایه شده در برانیکو انتخاب متخصصان برتر کشور می باشند و سعی شده که ظریف ترین حساسیت ها را در انتخاب آنها و ارائه به شما مردم عزیز ایران زمین هزینه کنیم[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][vc_empty_space height=”22px”][vc_separator color=”custom” gap=”tall” gradient=”yes”][/vc_column][/vc_row]