با ترکیب های رنگی خانه ای متفاوت تجربه کنید!

با ترکیب های رنگی خانه ای متفاوت تجربه کنید

گاهی وقت ها انتخاب تنها یک رنگ برای دکوراسیون منزل کافی نیست، چراکه بعد از مدتی خسته کننده و کسل می شود. استفاده از ترکیب های رنگی متفاوت برای چیدمان منزل روحیه بخش است و شادی و آرامش را به شما القا می کند تا از محیط خود لذت ببرید.
اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون منزل تان گرفته اید دست نگه دارید تا با دیدن پیشنهادات ما نظرتون نسبت به تک رنگی خانه عوض شود.

دنبال ست کردن رنگ ها نباشید

وقتی برای تغییر دکوراسیون به ست کردن وسایل و مبلمان توجه کنیم، دیگر حواسمان به رنگ های متفاوت و ترکیب های زیبای آن ها نیست و در نهایت چیدمانی یکرنگ خواهیم داشت.
در این دکوراسیون مشاهده می کنید که به طورکلی رنگ پرده ها و مبلمان هیچ شباهتی به هم ندارند اما وقتی در کنار هم که استفاده می شوند همین تفاوت زیبایی جالب و جذابی را به فضا می دهد. اما زمانی زیبایی رنگ ها به چشم می آید که زمینه ای سفید را ایجاد کرده باشیم و ویژگی مهم این چیدمان سفیدی دیوارها می باشد.

دیواری متفاوت برای چیدمان نشیمن

همیشه رنگ دیوارها را سفید- شیری یا کاغذدیواری های طرح دار دیده ایم و کم تر کسی دیوار اصلی اتاق نشیمن را رنگی می کند. اما اگر خوش سلیقه و ریسک پذیر باشید پیشنهاد می کنم دکواراسیون زیر را مشاهده کنید و از زیبایی این چیدمان لذت ببرید.
شما هم می توانید یکی از دیوارهای منزل تان را رنگی کنید و متناسب با رنگ دیوار، مبلمان خود را انتخاب کنید تا رنگ دیوار هم به چشم آید و به راحتی تفاوت ایجاد شده در خانه تان را حس کنید.

وقتی رنگ مبلمان با دیوارها ست شود

یکی از ویژگی های مهم برای تغییر دکوراسیون ست کردن رنگ دیوارها با پشتی مبل است که جلوه ی زیبایی را به دکوراسیون می دهد و درکنار آن شما می توانید رنگ کوسن ها و لوازم دیگر را متفاوت انتخاب کنید.

ترکیب کرم قهوه ای

اگر به رنگ های گرم و قهوه ای علاقه دارید و بیشتر لوازم خود را در این ترکیب رنگی تهییه می کنید، پیشنهاد می کنم به رنگ های دیگر در این تناژ رنگی فکر کنید چراکه با وجود نزدیکی رنگ ها به هم اما دکوراسیونی جذاب و دلنشینی را برای شما بوجود می آورد.

الگوهایی که مشاهده کردید به شما کمک می کند تا با دید بازتری برای بازسازی و تغییر دکوراسیون اقدام کنید. به توصیه طراحان دکوراسیون منزل وقت آن رسیده تا از یکرنگی و تک بعدی خارج شویم و متفاوت تر زندگی کنیم تا با تغییرات جدید آرامش بیشتری داشته باشیم.