از شلف‌های دکوری در همه جای خانه استفاده کنید!

از شلف‌های دکوری در همه جای خانه استفاده کنید!

برای شروع چیدمان منزل ابتدا باید جایگاه هرچیزی مشخص شود تا هماهنگی و نظم در دکوراسیون ما حفظ شود. یکی از دغدغه‌های اصلی برای هر منزلی حضور لوازم دکوری است که علاوه بر این‌که به زیبایی چیدمان ما کمک می‌کند گاهی وقت‌ها هم موجب شلوغی فضا می‌شوند. به همین دلیل ما در این مطلب به شما کمک خواهیم کرد تا جایگاه مناسبی برای لوازم تزئینی‌تان انتخاب کنید.

شلف‌های دکوری یکی از رایج‌ترین مکان برای تزئین دیوارهایی است که خالی مانده‌اند. این شلف‌ها را می‌توان به صورت طبقه‌‌ای روی دیوار قرار داد یا تنها از یک شلف استفاده کرد. این طبقات یکی از بهترین تزئینات برای فضاهای کوچک است که با کمبود جا مواجه هستند چراکه با انتخاب این شلف‌ها به سادگی می‌توانید ظاهر دکوراسیون‌تان را تغییر دهید و ترکیبی متفاوت ایجاد کنید.

گاهی وقت‌ها می‌توان از شلف‌های دکوری به جای کتابخانه یا فضایی برای قرار دادن عکس‌ها استفاده کرد تا به راحتی همه چیز دردسترس باشد و بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم. پیشنهاد می‌کنم دیوار پشت تلویزیون را برای نصب این شلف‌ها انتخاب کنید تا زیبایی آن‌ها به چشم بیاید و دکوراسیونی منحصر به فرد داشته باشید.

از میز تلویزیون‌تان لذت ببرید

اگر برای دکوراسیون خود به دنبال شلف یا ویترین خاصی هستید اما دیوار خالی و مناسب برای نصب آن ندارید به شما پیشنهاد می‌کنم از باکس‌های زیر تهیه کنید تا علاوه بر این‌که لوازم دکوری و کتاب‌ها را درون آن قرار می‌دهید، می‌توانید به عنوان میز تلویزیون هم مورد استفاده قرار گیرد. شما با این ترفند از شلوغی چیدمان راحت می‌شوید و به سادگی از تمامی فضاها استفاده می‌کنید.

کاربرد باکس‌ها در چیدمان منزل

همانطور که در این چیدمان ‌مشاهده می‌کنید با کمی خلاقیت در اتاق نشیمن فضایی متنوع به‌وجود آورده‌اند. نصب باکس‌ها در میانه‌ی دیوار و در کنار آن‌ها قاب عکس‌ها طراحی جالب و هوشمندانه‌ای را ایجاد کرده‌اند. شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که این‌چنین دکوراسیونی را شلوغ و خسته کننده می‌دانید اما توجه داشته باشید که شما تنها یک دیوار را استفاده می‌کنید و مابقی دیوارها خالی هستند به همین خاطر چیدمان شما کسل کننده نخواهد شد.

شلف‌ها لوازمی هستند که با هر چیدمانی به راحتی ست می‌شوند و به دکوراسیون خانه‌تان کمک می‌کند تا زیباتر دیده شوند.